TR

Perde Rayı Sistemlerinde Türkiye’nin Lider Üreticisiyiz.

Kısaca IŞIK

1966’dan beri yapı ürünleri sektöründe Türkiye pazarının liderlerindendir. Dürüst ve güvenilir ticareti ilke edinmiş bir aile şirketidir. Kurulduğu günden bugüne yapı ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

...Dün

1966 yılında Mansur Işık tarafından İstanbul Tahtakale’de alüminyum perde rayı ile ticaret hayatına başladı. 1970’li yıllarda Tahtakale ticaret işleyişinin aksine nalburiye sektöründe Anadolu esnafının ayağına hizmeti götüren ilk firmalardandır.

Bugün

Kocaeli Gebze Plastikçiler OSB’de 9.000m2’lik üretim tesislerinde perde rayı sistemleri ve sıva profilleri üretiyor. Yılda 7 bin ton pvc ve 5 bin beşyüz ton galvanize çelik işliyor. 1.500 paletlik modern deposundan yurtiçinde 1.500 müşterisine hizmet ve 32 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Pratik ve ekonomik çözümler geliştiriyor, hep daha iyisi için tutkuyu merkez alıyor, değişime ve gelişime açık kurum kültürünü hedefliyor.

Gelecek...

Kullanıcılarına hep daha pratik ve daha ekonomik çözümler geliştirmek için araştıran, geliştiren, dinamik ve değişimden korkmayan vizyonu ile Türkiye’deki başarısını dünyanın dört bir yanına yayan bir Türk aile şirketi olarak yoluna devam etmek istiyor.

SlimFlex; Yeni Nesil Korniş!

SlimFlex markası; yenilikçi bir bakış açısı ile yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan korniş perde rayı ihtiyacında eksikleri tespit ederek özenli bir çalışma gerçekleştirmiş, pratik, kaliteli ve ekonomik çözümleri hayata geçirmeyi amaçlamıştır. Geleneksel korniş perde rayı modellerinin aksine daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmayı amaçlayan SlimFlex, sektörün ihtiyacı olan dinamizm, tasarım ve teknolojinin tam karşılığıdır.