TR

Yenilikçi ve Pratik Korniş Çözümleri

SlimFlex sadece bir korniş perde rayı olarak değerlendirilmemelidir. SlimFlex markası; günümüzde sıklıkla kullanılan korniş perde raylarının yarattığı kullanım ve montaj sorunlarını, yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden yorumlamış, kullanıcı odaklı ve yaratıcı bir markadır. Konusunda deneyimli ve uzman ekibinin ellerinde sayısız planlama, test ve uygulamadan geçirilen SlimFlex korniş perde rayları için uzun süren Ar-Ge çalışmaları yapılmıştır. Yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan korniş perde raylarına yaratıcı bir dokunuş yaparak, pratik, kaliteli ve ekonomik bir ürünün ortaya çıkması sağlanmıştır.

Kolay Perde Asma Korniş Seti

Köşelerden perde asmak ve perdeyi kornişin yanlış kanalına asmak neredeyse herkes için büyük bir sorundur. Bu amaçla “Perde Ortadan Asılır” hayali ile yola çıkarak tasarladığımız Kolay Perde Asma Seti ile perde asmayı kolaylaştırdık ve perdeyi kornişten hiç çıkarmadan istediğiniz kanala asabilmenizi sağladık.

"Ayrıca kornişi Kolay Taşınır hale getirdik." Ergonomik yapısı sayesinde korniş taşımanın zorluğundan kurtaracak "Kolay Taşınan Korniş" olarak korniş beklentilerini bir ileri adıma taşıdık.