TR

KOLAY PERDE ASMA KORNİŞ SETİ

Perde asmayı çok kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlandı. Geleneksel kornişlerin aksine daha kolay taşınır, daha kolay monte edilir. Siz de hemen şimdi kendiniz için iyi birşey yapın, her yönüyle kolaylık sağlayan SlimFlex Konfor Kolay Perde Asma Korniş Seti’ni seçin. İster pvc ister alüminyum…

Kolay Perde Asma Seti Logo

Daha rahat perde asma konforunu keşfedin

Köşelerden değil, Ortadan perde asarak; perdenizi nereye astığınızı görür, geniş alanda daha rahat ve daha güvenli hareket edersiniz. Köşelerdeki eşyaları çekmenize gerek kalmaz. Ağır perdelerinizi bile ortadan daha kolay asarsınız.

Perdenizin Yükünü Sizin Yerinize Taşır

Perdenizi kornişin ortasından asarken 3 ruleti sağa 3 ruleti sol yöne doğru takın. Bırakın perdenin tüm yükünü korniş taşısın. Siz de omuz,bel ve kollarınıza yük binmeden perdenizi kolayca asın.

Yanlış Kanala Perde Asmak Artık Sorun Değil

Perdenizi yanlış kanala astığınızda, perdenizin tamamını kornişten çıkarmak ve tekrar geri asmak zorunda kalmazsınız. Perdeyi kornişten çıkarmadan kanallar arasında zahmetsizce geçiş yaparak, perdeyi kornişin dilediğiniz kanalına asmanız yeterlidir.

Siz İstemedikçe Perdeniz Kornişten Çıkmaz

Plastik stop veya britler çok sık kaybolur. Perdenizin kornişten düştüğü zamanlar olmuştur. SlimFlex Konfor Kolay Perde Asma Seti’nin içinde yer alan final kapakları perdelerinizin kornişten çıkmasını engeller, siz istemedikçe perdeleriniz kornişten çıkmaz.

İster Pvc, İster Alüminyum

Uygun fiyatlara ister pvc ister alüminyum SlimFlex Kolay Perde Asma Korniş Seti’ne sahip olabilirsiniz. Karar sizin.

Korniş ve aksesuarların vidasız matkapsız kolay montajı için özel olarak geliştirilmiş ultra güçlü bir yapıştırıcıdır.

KOLAY TAŞIMA

Slimflex Konfor Kolay Perde Asma Seti, geleneksel kornişlere oranla %50 daha az yer kaplar. Bu sayede ister mağazadan ister çevrimiçi mağazadan satın alın yüklü nakliye masraflarından kurtulursunuz.

Yapı Markette

Slimflex Konfor Kolay Perde Asma Seti yapı marketlerde ürünü taşıma çilesinden kurtaracak.

Arabada

Slimflex Konfor Kolay Perde Asma Seti sayesinde ihtiyacınız olan tüm boyları binek aracınızla taşımak artık mümkün.

Asansörde

Slimflex Konfor Kolay Perde Asma Seti, asansörünüze sığar sizi merdivene mahkum etmez.

YORUMLAR

‘’
Şeyda Bayrak Aydoğdu
Grafiker

Evde Perde asmaktan bıkmıştım, Kornişte Arge yapıp gerçekten bu sistemi yaratanlara teşekkür ederiyorum. Perde asmak için kimseyi beklememe gerek kalmadı. PERDE ASMAK GERÇEKTENARTIK ÇOK KOLAY!

‘’
Necip Güveniş
Grafiker

Daha önce aldığım kornişe üründen daha fazla kargo parası vermiştim. Bu set inanılmaz güzel düşünülmüş yapı marketten alıp eve otobüsle gittim. Gerçekten mükemmel!

‘’
Taha Cankurt
Yazılım Mühendisi

Ürünü online mağazadan sipariş verdim, çok güzel paketlenmişti. Ayrıca hemen montajını yaptık özellikle hanımım ve ben çok mutlu olduk. Teşekkürler Slimflex!

KONFOR KOLAY PERDE ASMA KORNİŞ SETLERİ

KONFOR AKSESUARLARI

MONTAJ AKSESUARLARI

PERDE AKSESUARLARI

YAPI MARKETLER ve BAYİLER

Slimfilex ürünlerini en seçkin yapımarketler de ve bayilerde bulabiliriniz.