Perde rayı sistemlerinde Türkiye'nin lider üreticisiyiz.

Işık, 1966’da kurulduğundan bu yana, dürüst, güvenilir ve yenilikçi bakış açısıyla sektörün liderlerinden biri oldu.

Mansur Işık 1966 yılında İstanbul Tahtakale’de alüminyum perde rayı üreterek ticaret hayatına başladı. O yıllarda ticaret Tahtakale’de dönüyordu ama Mansur bey, Anadolu’dan İstanbul’a gelemeyen bir müşteri kitlesi olduğunu farkederek 1970’li yıllarda nalburiye sektöründe hizmeti  Anadolu esnafının ayağına götüren ilk şirketlerden oldu.

Bugün Işık, Kocaeli Gebze Plastikçiler OSB’de 9.000m2’lik üretim tesislerinde perde rayı sistemleri ve sıva profilleri üretiyor. Yılda 7 bin ton pvc ve 5 bin beşyüz ton galvanize çelik işliyor. 1.500 paletlik modern deposundan yurt içinde 1.500 müşterisine hizmet ve 32 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Yenilikçi bakış açısıyla pratik ve hayatı kolaylaştıran çözümler geliştiriyor, değişime ve gelişime açık kurum kültürünü hedefliyor.
Hep daha iyisi için merakla, tutkuyla çalışıyor.

ışık Group üretim kapasitesi

Yenilikçi ve pratik korniş çözümleri

SlimFlex sadece bir korniş perde rayı olarak değerlendirilmemelidir. SlimFlex markası; günümüzde sıklıkla kullanılan korniş perde raylarının yarattığı kullanım ve montaj sorunlarını, yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden yorumlamış, kullanıcı odaklı ve yaratıcı bir markadır.

Konusunda deneyimli ve uzman ekibinin ellerinde sayısız planlama, test ve uygulamadan geçirilen SlimFlex korniş perde rayları için uzun süren Ar-Ge çalışmaları yapılmıştır. Yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan korniş perde raylarına yaratıcı bir dokunuş yaparak, pratik, kaliteli ve ekonomik bir ürünün ortaya çıkması sağlanmıştır.